• Güvenlik

  ArabamSekil sitesi alışverişlerinde kart ile ödeme seçeneği için dünyanın güvendiği e-ticaret ortağı PAYU teknolojisi üzerinden hizmet vermektedir. PAYU online ödeme yapmanın ve almanın daha hızlı, kolay ve güvenli yoludur.

  Sitemizdeki bilgilerin güvenliği 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlamaktadır. SSL (Secure Sockets Layer) dünyada en yaygın kullanılan şifreleme teknolojisidir.

  Kişisel bilgileriniz hiç bir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Kullanıcı onayı verildiği takdirde, duyuru, reklam ve bültenlerimiz hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

  İnternet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde, sitenin iletişim bilgilerini kontrol etmeli, gerekirse sitede bulunan telefon numarasından iletişime geçerek bilgileri doğrulayabilirsiniz. Arabam Şekil gizlilik hakları üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Yasal Uyarı

  İnternet sitemiz ArabamSekil tarafından hazırlanmış olup, içinde yer alan bilgiler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan temin edilmiştir. Bununla beraber gerek bu yayındaki gerekse bu yayında kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu yayındaki bilgilerin kullanılması sonucunda kullanıcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı ArabamSekil sorumlu tutulamaz.

  ArabamSekil ürün özelliklerinde, fiyat ve ödeme koşullarında haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Başa Dön