Bagaj Havuzları

Otomobillerin bagajları büyük öneme sahiptir. Hemen her türlü depolama ihtiyacımızı burada yaptığımız için, kimi zaman akacak veya dökülecek unsurlar da bagajlarımızda taşırız. Bu durumda Bagaj Havuzları kullanıyor olduğunda sağlayacağımız emniyet takdir edersiniz ki hesaba gerek olmayacak düzeyde fazladır. Bagaj havuzları, belli bir kenar yüksekliğine sahip oldukları için, litrelerce sıvının dökülmesi durumunda dahi aracın tabanına ulaşmasını engelleyebilecek niteliklere sahiptir. Ayrıca Bagaj Havuzları su geçirmez ve sızdırmaz bir üründür. Polistren ve poliüretan malzemelerden üretilmiş olan yarı esnek bu yapı sayesinde aracınızın tabanı ilk günkü halini ömrü boyunca koruyabilecektir.

Ayrıca Bagaj Havuzları yıkanabilmektedir. Plastik nitelikli malzemeler olduğundan Bagaj Havuzları istenildi zaman kolaylıkla çıkarılıp, istenilen temizlik malzemesi ile yıkanabilir. Aracınızın zeminini yıkamanız mümkün değildir, oysa bagaj havuzları yıkanabilir olduğundan devamlı temiz bir bagaj zeminine sahip olabilirsiniz.

Bagaj Havuzları ses yalıtımına katkıda bulunur. Bildiğiniz gibi arac tabanından gelen ses bagaj içerisinde bir miktar büyümektedir. Üreticiler çeşitli halılarla bu sorunun üstesinden gelmeye çalışsa da etki bir noktaya kadar olabilmektedir. Bagaj Havuzları yapıları sayesinde ses şiddetini önemli bir ölçüde düşürebilmektedir. Özellikle station wagon ve hatchback araçların bagaj uğultularında hissedilir bir azalış da Bagaj Havuzları sayesinde mümkün olabilmektedir.

Tüm araçlar için özel üretim seçenekleri bulunan Bagaj Havuzları sizin aracınız için de www.arabamsekil.com adresinde sizi bekliyor. Hemen sipariş verin, uygun fiyatlarla kaliteyi kapınıza kadar getirelim.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Başa Dön