Direksiyon kılıfı

Otomobilinizin her noktasına özen gösteriyorsunuz. Olabildiğince özel aksesuarlar kullanıp, en kullanışlı otomobilin sizinki olması için çalışıyorsunuz. Pekiyi direksiyonunuz için direksiyon kılıfı kullanıyor musunuz?

Otomobillerin, en az yürüyen aksamları kadar fazla yıpranan direksiyonlarının korunması için direksiyon kılıfı kullanabilir, yıllar sonra dahi ilk günkü kondüsyonunda direksiyonlara sahip olabilirsiniz. Direksiyonlar aşırı yıpranma durumu ile ister istemez karşı karşıyadır. Zira direksiyon üretiminde kullanılan materyal zaman içerisinde sürtünmeye bağlı olarak yıpranır, deri görünümlü olsalar; hatta deri olsalar dahi bir süre sonra soyulur ve niteliklerini yitirirler. Bu istenmeyen görüntüden kurtulmak için direksiyon kılıfı kullanabileceğiniz gibi, bu görüntünün asla ortaya çıkmaması için de direksiyon kılıfı kullanabilmeniz mümkündür.

www.arabamsekil.com olarak sizlere her araca uygun direksiyon kılıfı ürünlerini sunuyoruz. Satın alacağınız ürünler her araca uyumludur. Bunun yanında farklı tasarım,doku ve özellikte ürünlerede sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz yüksek kalite sınıfında olup, iklim koşullarından asgari düzeyde etkilenir ve uzun süre kullanım özelliklerini korurlar. Yıpranmış, dokusu hasar görmüş direksiyonlarda kullanabileceğiniz gibi, direksiyon kılıfı ürünlerimiz dilerseniz yeni araçlarınızda; direksiyonlarınız olumsuzluklardan etkilenmesin diye de kullanabilirsiniz. Özellikle şehir içinde çok fazla yol yapan araçların direksiyonlarında hızlı biçimde aşınma ortaya çıkabilmesi nedeniyle direksiyon kılıfı kullanılması bu yıpranmaları en aza indirmek için en faydalı üründür. Sitemizden alışveriş yaparken dilerseniz kredi kartınızla vadeli satın alma seçeneğini kullanabilir veya kapıda nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz.

1
Başa Dön