Krom Oto Arka Tampon Eşiği

Araçlardaki yıpranan yüzeylerin başında bagaj bölümü gelmektedir. Özellikle bagajların tampona yakın kısımları en çok darbe alan ve yıpranan kısımlardır. Krom oto arka tampon eşiği sayesinde bu bölümde ki yıpranmanın önüne kolaylıkla geçebilirsiniz. Krom koruma sayesinde bu bölüm sürtünme ve ezilmelere karşı dayanıklı hale gelecektir. Bunun yanında aracınız krom ışıltısıyla şık bir görünüme de kavuşacaktır. Böylece araçların mükemmel bir görselliği ortaya koymaları da mümkün olacaktır.

Krom Oto Arka Tampon Eşiği Çeşitleri

Aracınıza alacağınız krom oto arka tampon eşiği seçiminde kullanım amacınıza göre tercih yapabilirsiniz. Eğer kullanacağınız tamponun koruyucu ama aynı zamanda durdurucu bir özelliği olsun ve daha dinamik görünüm katsın isterseniz üstünde çeşitli desenler olan modelleri seçebilirsiniz. Ama sadece koruyucu ve şık olsun isterseniz oldukça sade ve ayna kadar parlak olan modelleri de tercih edebilirsiniz.

Krom Oto Arka Tampon Eşiği Fiyatları

Alacağınız krom oto arka tampon eşiği kalitesine ve özelliklerine göre farklı fiyatlara bulunabilmektedir. Parlaklığını her zaman koruyacak, dayanıklı birinci sınıf bir ürün haliyle pahalı olacaktır. Ama hem aracınızı güzelleştirecek hem de bir kez alınca uzun süreler boyunca sorunsuz kullanma imkânı sağlayacağından ödediğiniz paranın karşılığını size fazlasıyla verecektir. Kalitesi yüksek olan ürünün koruyuculuğu da aynı ölçüde yüksek olacaktır.

Krom Oto Arka Tampon Eşiği Alırken Dikkat Edilecekler

Aracınız için krom oto arka tampon eşiği seçerken ilk önce desenli mi yoksa desensiz mi istediğinize karar vermelisiniz. Daha sonra bu ürünü aracınıza uygulamak için yanında gelen yapıştırıcının kalitesine bakmalısınız. Eğer yeterince kaliteli değilse ürünü başka bir yapıştırıcıyla uygulamanızı tavsiye ederiz. En önemlisi ise aracınıza uygunluğu olacaktır. Ölçülerini kontrol etmeden arka koruyucu seçmemenizi tavsiye ederiz.
1 2 3 >
Krom Oto Arka Tampon Eşiği

Uyumlu Araç:

Marka: Citroen

Model: Berlingo 2

Model Yılı: 2008-2018

₺399,90 KDV Dahil
Krom Oto Arka Tampon Eşiği

Uyumlu Araç:

Marka: Citroen

Model: Nemo

Model Yılı: 2008-

₺349,90 KDV Dahil
Krom Oto Arka Tampon Eşiği

Uyumlu Araç:

Marka: Ford

Model: Courier

Model Yılı: 2014-

₺488,87 KDV Dahil
Krom Oto Arka Tampon Eşiği

Uyumlu Araç:

Marka: Honda

Model: CR-V 

Model Yılı: 2013-2018

₺523,81 KDV Dahil
1 2 3 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Başa Dön