Krom Oto Cam Çerçevesi

Otomobiller hayatı kolaylaştırmakla beraber gerekli bakımı görmedikleri takdirde can sıkıcı durumlar yaşatabilirler. Bu sebeple arabanızla daima ilgili olmanız, kontrollere götürmeniz ve bakımını yaptırmanız önerilir. Araba bakımı bir lüksten ziyade arabanın uzun ömürlü olması için bir zorunluluktur. Arabanızın ömrünü uzatacak faaliyetlerden birisi de otomobil parçalarını sağlamlaştırmaktır. Bu süreçte krom oldukça sık kullanılan bir elementtir. Krom oldukça sert ve erime noktası fazlasıyla yüksek olması sebebiyle metallere sertlik sağlanması amacıyla kullanılır. Zırhlı araç yapımı için krom kullanılır. Krom, araba cam çerçevesi sağlamlaştırmasında da kullanılır. Bu işlem araç camlarının alt ve üst tarafında bulunan cam fitillerine uygulanır.

 Krom cam çerçevesinin amacı cam fitillerinde ki olası deformasyonu engellemektir. Arabalar en sık bozulan bölümlerden birisi cam çerçevesidir. Çünkü cam çerçevesi en sık kullanılan bölümlerinden birisidir. Cam açıp kapama sürekli olduğundan ötürü cam çerçevesinde aşınma meydana getirir. Krom cam çerçevesi sayesinde bunların üstesinden gelmekteyiz.  Krom cam çerçevesi  aracınızın cam çerçevesinin ömrünü uzatmakla beraber oldukça şık bir görünüm kazandıracaktır.

Ürünlerimizden memnun kalacağınıza ve elimizden geleni fazlasıyla yapacağımıza dair garanti verebiliriz. Krom cam çerçevesi aracın hava yalıtımına da katkıda bulunacak, aracınızın klimasından aldığınız performansı yalıtımı sayesinde destekleyecektir. Bir kez krom cam çerçeve ile tanıştıktan sonra bir daha vazgeçemeyeceğinize ve bütün arkadaşlarınıza öneride bulunacağınıza dair garanti veriyoruz. Size en iyi ürünleri sağlamak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

www.arabamsekil.com sizlere en kaliteli ürünleri sağlamak için tüm tedarik zincirlerini en iyi biçimde kullanmaktadır. Sektörde satılan pek çok fason ürünün aksine sizin için sunduğumuz ürünler ne yüksek standartlardadır. Bunun yanı sıra en uygun fiyatlara da sitemizde ulaşabilmektesiniz. Dilerseniz kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabildiğiniz alışverişleriniz için kargo ücreti de ödemiyorsunuz.

1
Başa Dön