Krom Kapı Kolu

Kapı kolları, otomobillerin en çok fiziksel müdahaleye maruz kalan ve bu sebeple de en kolay yıpranan kısımlarının başında gelirler.  Bazı zamanlarda, kontrolsüz bir güç ile çekilen kapı kolları kolaylıkla kırılabilmekte ya da mekanizmasında bozulmalar meydana gelebilmektedir. Otomobil kapı kollarına eklenebilecek krom kaplama uygulamaları hem kapı kollarının daha şık görünmesini sağlayarak, aracın genel dış görünüşü üzerinde estetik bir etki yaratacak hem de otomobillerin bu hassas kısımlarını sağlamlaştırarak kullanım ömrünü uzatacaktır.

www.arabamsekil.com sizlere birbirinden şık krom kapı kolu ürünleri sunmaktadır. Sitemizde sektörün en uygun fiyatlarının yanı sıra, dilerseniz kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı da tanınmaktadır. Tabii dilerseniz alışverişlerinizi, eft ile veya online kredi kartı kullanarak; taksitle de yapabilirsiniz. Üstelik tüm alışverişlerinizde kargo ücreti de ödemezsiniz.

Krom kapı kolu, aracın özelliklerine göre çeşitli model ve ebatlarda olabildiği gibi montaj bakımından da oldukça kolay bir üründür. İnternet sayfamızdan kolayca sipariş edebileceğiniz krom kapı kolu ürünlerimizi tek başınıza kolayca monte edebilirsiniz.

Ürünü monte ederken dikkat edilmesi gereken noktaların başında, uygulamayı yapmadan önce yüzeyin temizlenmesi gelmektedir. Tozlu ya da kirli bir yüzeye uygulanmaya çalışılacak krom kaplama aksesuar, yüzeye tam bir tutunma gerçekleştiremeyecek ve zaman içerisinde deforme olabilecektir. Uygulamanın doğru yapılabilmesi adına, yapışkan yüzeyler açılmadan önce bir denemenin yapılması da faydalı olacaktır. Araçlarına özen gösteren kullanıcıların, uygulama kolaylığı, şıklığı, dayanıklılığı ve fiyat gibi kriterleri göz önünde bulundurarak krom kapı kolu aksesuarlarına olan ilgileri gün geçtikçe artmaktadır. 

A sınıfı paslanmaz çelikten üretilen krom kaplama aksesuarlarımızı incelemek ve ihtiyaç duyduğunuz ya da arzu ettiğiniz bu ürüne kolayca ulaşmak için siz de sayfamızı ziyaret edebilir, krom kaplama ürününüze hemen sahip olabilirsiniz. Aracınız üzerinde yapacağınız bu düzenleme ile hem daha dayanıklı hem de daha şık bir krom kapı koluna sahip olacak ve aracınıza olan sevginiz daha da artacaktır. Ürünü uyguladıktan sonra minimum 24 saat su ile temasının önüne geçmek, ürünün daha iyi yapışmasını sağlayacaktır.

1 2 3 4 >
1 2 3 4 >
Başa Dön