Oto Panjur Çerçevesi

Yüksek nitelikli bir arabayı nasıl tanımlarsınız. Aracı ilk gördüğünüzde en dikkat çeken unsur nedir? Elbette aracın ön kısmı en dikkat çeken yeridir. Pekiyi burada gece veya gündüz fark etmeksizin en dikkat çeken, daha doğrusu aracın benliğini ortaya çıkaran nedir? Ön panjur değil mi? Elbette öyle. Pekiyi sizin aracınızın Panjur Çerçevesi var mı?

Krom ve nikelaj çerçeveler aracın hemen her noktasında büyük ölçüde farklılık yaratır. Aracınızı bambaşka bir görünüme kavuşturmak için belki de boyamaktan çok büyük etkiye sahip Panjur Çerçevesi modellerini kullanarak güçlü bir görünüm elde edebilirsiniz. Üstelik bunun için büyük yatırımlar yapmanız da gerekmez. Herkesin yeni bir araba satın aldığınızı düşüneceği bir tasarım elde etmek için hemen Panjur Çerçevesi alıp, kolayca monte ederek farklılık yaratın.

Otomobil üreticilerinin neredeyse tümü, özellikle orta segmentte Panjur Çerçevesi kullanmaz veya bu seçeneği ek opsiyon olarak sunar ve sizden ciddi miktarlarda ek ücret talep eder. Bu durumda pek çok alıcı bu maliyete katlanmaz. www.arabamsekil.com sayesinde katlanmanıza gerek de yoktur. Üreticinin opsiyon fiyatlarının ciddi miktarda altındaki maliyetlerle aracınız için Panjur Çerçevesi satın alabileceğiniz ürünler sitemizde sizi bekliyor. Kendiniz dahi montajını yapabileceğiniz ürünlerden birini satın alıp aracınıza sınıf atlatın. Kargo ücreti ödemeden, ister güvenli alışveriş platformu üzerinden kredi kartınızla, isterseniz kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeyerek ürünlerimize sahip olabilirsiniz.

1 2 >
Başa Dön