Krom Oto Tampon Çıtası

Aracınızın ön ve arkasında adeta aracınızın karakterini gösteren tamponlarınız bulunur. Pekiyi tamponlarınızın çıtaları hiç dikkatinizi çekti mi? Başka şekilde soracak olursak, diğer bazı arabaların Tampon Çıtası dikkatinizi çekerken sizinki çekmiyor mu? Bu durum, sizin aracınızda bu eklentinin olmamasından kaynaklanıyorsa çözüm bizde. www.arabamsekil.com üzerinden her araca uygun Tampon Çıtası ürünlerini satın alabilir ve arabanızda fark yaratan bir çizgi oluşturabilirsiniz.

Firmamız tüm araçlara uygun kaliteli ve uzun ömürlü Tampon Çıtası çeşitlerini müşterilerine sunmaktadır. Uzun yıllar aracınızda göz alıcı bir tasarım olarak kalacak nitelikteki ürünlerimizi satın alarak son derece uygun fiyatlara ciddi boyutlarda bir modifikasyon elde etmiş olursunuz.

Otomobil üreticileri Tampon Çıtası yerine çoğu zaman renksiz veya siyah plastik ürünler kullanır. Diğer araçlara baktığınızda aynı marka ve model olmasına karşın Tampon Çıtası olduğunu ve gerçekten göz doldurduğunu görürsünüz. Bunun nedeni o diğer aracın Tampon Çıtası olarak özel ürünler kullanmış olması veya fabrika çıkışında araca ciddi bir maliyete katlanılarak opsiyon satın alınmış olmasıdır.

Sitemizden Tampon Çıtası satın alarak aracınıza fabrikadakinin aynısı niteliklerinde modifikasyon yapabilirsiniz. Eşleniklerinden kolayca sıyrılabilecek bir görünüme sahip olacak aracınız son derece uygun fiyatlarla bambaşka bir hava kazanacak ve hem gelirken, hem de giderken dikkat çeken unsurlar olan Tampon Çıtası ürünlerine kargo ücreti ödemeden ve yerinizden kalkmadan sahip olursunuz. Hemen sipariş verin, en uygun fiyatlarla fenomen olun.

₺135,90 KDV Dahil
₺149,30 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺163,50 KDV Dahil
₺181,65 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1
Başa Dön