Farlarınız %100 güçlensin

Gece görüşü kimilerimiz için büyük bir sorundur. Kimi farlar gece görüşü için yeterli aydınlatmayı sağlayamaz ve hem sürüş keyfiniz azaltır hem de güvenlik zafiyeti ortaya çıkarırlar. Yeterli gece görüşü pek çok açıdan gereklidir. Araç aydınlatmalarının iki temel fonksiyonu vardır;

1.       Görün

2.       Gör

Hemen her oto ampulü birinci fonksiyonu sağlar. Diğer sürücüler sizin varlığınızdan haberdar olacaktır ancak, sizin rotanızı ne kadar gördüğünüz konusu, aracınız far ampulü ve far dizaynı ile doğrudan ilişkilidir. Kimi otomobiller farlarının şekli nedeniyle bu olumsuzluğa sahipken, maalesef pek çoğu mevcut far ampüllerinin yetersizliği nedeniyle yeterli görüş sağlamazlar.

Kimi sürüler, yüksek güçlü ampullerin diğer sürücüler için olumsuzluk olduğunu düşünür, bu doğru değildir. Zira oto farları belli bir açı ile ışığı yansıtma prensibi ile çalıştığından, doğru ayarlanmış bir far, gelen sürücüyü rahatsız etmeyecek niteliklere sahiptir. Yani, aracınızın far ampullerini dilediğiniz kadar artırabilirsiniz. Bu durumda far açısının izin verdiği güvenli alanı en iyi biçimde aydınlatma sonucuna ulaşır, hiç kimseyi olumsuz biçimde etkilemezsiniz.

www.arabamsekil.com sizlere akkor oto ampülleri sunduğu gibi, Xenon ve led tipi ampuller de sunmaktadır. Elektronik devleri ile birlikte satılan Xenon ürünlerden satın alarak mevcut teknolojinin en büyük imkanlarından birisi olan Xenon far ampulü teknolojisine en uygun fiyatla sahip olabilirisiniz. Seyir güvenliği ve konforlu sürüş için hemen ürünlerimizden birisini satın alarak aracınızın gücüne güç katın.

1
Başa Dön