Oto Cam Rüzgarlık

Araçların kapı kısımlarında görülen cam rüzgarlığı, birçok araçta bulunur. Araçların içine rüzgar girmesini önleyen oto cam rüzgarlık aracı koruduğu gibi güzel görünmesini de sağlar. Rüzgar birçok şeyi aşındırdığı gibi aracı da hızının değişmesiyle orantılı olarak kolaylıkla aşındırabilir. Aynı zamanda araç içerisinde bulunan insanlara da zarar verebilir. Sıcak, soğuk, yağmurlu hava fark etmeden camı açma gereği duyulduğu her an rüzgar farklı şekillerde hasarlara sebep olabilir. İşte bu sebepten dolayı hem insan sağlığı hem de aracın sağlığı için oto cam rüzgarlık kullanılır.

Oto Cam Rüzgarlık Modelleri

En önemli faydası rüzgarı kesmektir. Cereyanı önler ve sigara külünün kolayca dışarı savrulmasını sağlar. Aracın kliması yoksa veya kullanılmıyorsa, yağışlı havalarda havasızlıktan dolayı cam açma ihtiyacı hissediliyorsa cam rüzgarlığı kullanmak en iyi alternatiftir. İçeri herhangi bir sızma veya rüzgar girmesini önleyerek, insanların araçlarında her koşulda cam açarak rahatlıkla ilerlemelerini sağlar. Özellikle oto cam rüzgarlıklarının üst düzeyde bir performansı ortaya koyuyor olmaları; bu tür ürünlere olan ilgiyi de arttırmaktadır. Elbette ki son zamanlarda oto cam rüzgarlıkların her zaman pratik bir şekilde montajının yapılıyor olması; bu tür ürünlerin sıklıkla tercih edilmesini mümkün hale getirmektedir.

Oto Cam Rüzgarlık Nasıl Takılır?

Cam rüzgarlığı araçlara yapıştırılır. Yapıştırılacak yer ıslatılır, kuru bez ile silinir daha sonra fön makinesiyle ısıtılır. Rüzgarlığın bantları söküldükten sonra yavaş ve her kısmına sertçe bastırılarak yapıştırılır. Daha sonra üzeri tekrar sertçe nemli bez ile silinir. Yapıştırılan bölgenin su almasını önlemek gerekir ki cam rüzgarlığı uzun süreli kullanılabilsin. Oto cam rüzgarlık fiyatları Her araç aksesuarı gibi fiyatları kalitesine göre değişiklik gösteren oto cam rüzgarlık, 50 ile 250 TL arasındadır. 250 TL üzerinde rüzgarlıklar da vardır.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Başa Dön