Oto Havuzlu Paspas

Araç sahipleri hem konforlu olduğu için hem de araç daha estetik durduğu için çeşitli aksesuarlar kullanırlar. Bunların başında oto havuzlu paspas gelir. Hem rahat hem de aracı güzel gösteren paspaslar her araca uygun tasarlansa da kullanılan araca özel tasarlanmış olanları da vardır. Oto havuzlu paspaslar geniş kapsamlı kullanım özelliğine sahip olan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tür ürünlerin son zamanlarda geniş kapsamlı bir seviyede üretiliyor olması; söz konusu ürünlere olan ilgiyi arttırmaktadır.

Oto Havuzlu Paspas Özellikleri

Oto havuzlu paspaslar kesilebilir şekilde üretilir ki araca uygun ayarlanabilsin. Paspaslar kolay yıpranmazlar ve silinip, yıkanabilirler. Aracın içinde koku oluşturmaz ve mevsim değişikliklerinde kolayca yıpranmazlar. Havuzlu olması su, kir, toz gibi şeyleri havuzun içinde biriktirmesini sağlar. Bazı oto havuzlu paspasların ısıtma veya soğutma özelliği de bulunur. Daha kaliteli ve daha maliyetli olan bu paspaslar mevsime göre ısı değişikliği yapar. Paspasların bir diğer özelliği ise kaymaz şekilde yapılıyor olmasıdır. Özel tabanları sayesinde aracı kaplar ve kayma önlenir. Oto havuzlu paspas alacağınız zaman söz konusu ürünlerin fiyatlarına dair de geniş kapsamlı bir araştırma yapmalısınız!

Oto Havuzlu Paspas Fiyatları

Her malzemede olduğu gibi kalitesine ve özelliklerine göre oto havuzlu paspas fiyatları da değişiklik gösterir. Fakat yukarıda bahsedilen özelliklerin hepsine sahip olan havuzlu paspas fiyatları daha maliyetlidir. Düşük fiyatlı her araca uygun paspas fiyatları 40 ile 100 TL arasında değişirken, daha kaliteli ve maliyetli olanları ise 200 liradan başlayan fiyatlara sahiptir. Bunların yanı sıra direkt markaya ya da araca özel tasarlanmış paspaslar da vardır. Bunların fiyatları ise 500 ile 2000 TL arasında değişiklik gösterir. Isıtma sistemli olanlar 2000 TL üzerinde de olabilir. Elbette ki bu fiyatlar farklı nedenlere bağlı olarak değişebilmektedir. Sitemizde aradığınız oto havuzlu paspas ürününü rahatlıkla bulabilir en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Başa Dön