Oto koruma barı

Gerek şehirlerde, gerekse kırsalda araba sürekli olarak risk altındadır. Suv ve Jip tipi araçların kullanım şekilleri, Van Tipi araçlar ve Hafif Ticari araçların kullanım sıklığı nedeniyle doğrudan darbe alma riskleri de oldukça fazladır. Araçların özellikle motor kesimlerinin doğrudan hasar almasının önüne geçilmesi için ise Oto koruma barı kullanılması büyük avantajlar sağlamaktadır. Kimi modelleri dekoratif amaçlı olan Oto koruma barı ürünlerinin çoğunluğu güvenlik amacıyla da kullanılmaktadır. Suv ve 4x4 araçlar için ise yan koruma barları ekstra bir güvenlik unsurudur ki, yüksek araçlarda bu unsur aynı zamanda basamak olarak da kullanılmaktadır. Tabi, yan Oto koruma barı Van tipi ve hafif ticari gruptaki araçlarda da kullanılabilen çeşitlere sahiptir.

Oto koruma barı, araçlara özel olarak üretilir. Her bar, her araç için uygun olmayabilir veya montajı oldukça büyük sıkıntı yaratabilir. Bu nedenle Oto koruma barı seçerken araç marka, model ve model yılına dikkat etmeniz gerekmektedir. Suv, 4x4, Panelvan ve hafif ticari araçların pek çoğunda Oto koruma barı montajı için hazır montaj noktaları mevcuttur, ancak binek modeller için montaj uzmanlık ve modifikasyon gerektirebilir.

Oto koruma barı, aracın dekoratif özelliklerini kuvvetlendirir. Özellikle yüksek araçların daha maskülen bir hava kazanmasını sağlayan ürünler, krom görünümleri sayesinde araca ayrı bir şıklık katar. Siz de Oto koruma barı ürünlerinden satın almak için sitemizin ilgili kategorisini ziyaret edebilir, dilediğiniz ürünü sipariş edebilir, aracınızın mükemmel görünmesini sağlayabilirsiniz.

1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Başa Dön