Kar zinciri hayat kurtarır

Kış koşullarında kimi durumlarda kışlık lastikler dahi seyir için gerekli güvenlik koşullarını sağlamaz. Özellikle yağışın devam ettiği veya aşırı bir yağışın daha önce gerçekleşmiş olduğu henüz temizlenmemiş zeminlerde kar zinciri olmadan seyir mümkün olmamaktadır. Ayrıca karayolu güvenliği tesis etmek için emniyet güçleri kar zincirleri olmayan araçların seyrine izin vermeyebilmektedir. Bu durumda ulaşmak istediğiniz lokasyona ulaşma olanağınız da ortadan kalkmaktadır. Kaldı ki mülki idarenin böyle bir talimatı olmasa dahi, zincirsiz seyahat güvenli olmayıp, sizin, ailenizin ve aracınızın güvenliğini tehlikeye atmaktadır.

www.arabamsekil.com sizlere her araca uygun pek çok çeşit kar zinciri ve kar paleti ürünü sunmaktadır. Kolay takılan zincir modelleri, kar paletleri, kar çorapları ve geleneksel zincir ürünlerimizle, binek tipi her araç için kar zinciri temin edebilirsiniz. Güvenlik ekipmanları arasında yer alan kar zinciri, palet ve çorap ürünlerimiz, Avrupa birliği karayolları standartlarına uygun biçimde stoklanmıştır. Güvenlik standartlarını sağlamayan kalitesiz ürünlerin satışını sitemizde yapmıyoruz.

Sağlayacağı fayda dikkate alındığında kar ürünleri oldukça ekonomik ürünlerdir. Tabii bunun yanında firmamız sizlere bu ürünleri olabilecek en uygun fiyatlarla sunar. Güvenli alışveriş platformumuzdan vereceğiniz siparişlerinizi dilerseniz anlaşmalı kargo şirketimizle, kapıda nakit veya kredi kartınızla da ödeyebilirsiniz. Satın alacağınız kar zinciri ürünleri en hızlı biçimde kargoya verilip, ulusal kargo ağının erişebildiği her yerde kapınıza kadar gelmektedir.

Başa Dön