Oto led lambalar

Led teknolojisi hayatımıza yeni girmiş olmasına karşın, oldukça ciddi bir kullanıcı kitlesi edinmiş ve mevcut şartlarda pazarın önemli bir kısmını işgal etmektedir. Diğer alanlarda olduğu otomotiv sektöründe de oldukça yoğun bir kullanımı bulunan led teknolojisi, aracın tüm ışıklandırma öğeleri için kullanılabilmektedir. Elbette Oto led lambalar evsel kullanımdaki lambalardan farklıdır, daha kompakt ve daha güçlü olan Oto led lambalar farklı segmentlerde pek çok çeşide sahiptir. İç aydınlatma için dipsiz  ve çift kutuplu Oto led lambalar, plaka ve stop ışıklandırması için Oto led lambalar ve farlar için oto led lambalar arabamsekil.com'da müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur ve ürünlerimiz sınıfının en nitelikli ürünleri olup, fason imalat üçüncü sınıf ürünler değildir.

Oto led lambalar, akkor lambalara göre %80 oranında daha az enerji harcalar ve buna karşılık çok daha parlak bir ışıma ortaya çıkarırlar. Tepki süresi çok daha yüksek olan Oto led lambalar özellikle farlarda ciddi avantaj sağlamaktadır.

Bilinen en güçlü oto ampulleri led teknolojisine kadar xenon far iken, Oto led lambalar far olarak kullanılmaya başladıktan sonra xenon ve HID far teknolojisi ikinci plana itilmiştir. Yüksek standartlarda üretilen otomobillerin nerdeyse tüm ışıklandırma ampulleri led olarak kullanılmaktadır ki, bu da gelecekte araba ışıklandırmasında Oto led lambalar tekel olacak anlamına gelmektedir. Hemen sitemizdeki ürünleri inceleyerek dilediğiniz model ürünü sipariş verebilir, aradığınız ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Başa Dön