Oto Seyahat Kolçağı

Arabalarda iki koltuk arasında yolcuların kollarını koyması için tasarlanan ürüne oto seyahat kolçağı denir. Bu ürün yolcuların daha rahat seyahat etmeleri için tasarlanmıştır. Kolçak sadece ön iki koltuk arasında olan bir parça olarak düşünülmemelidir. Aracın arka koltuklarının arasında da bu parça olabilir ya da daha sonrasında kullanıcının arzusu doğrultusunda monte edilebilir. Özelliklede uzun yollarda hem sürücünün hem yolcunun konforuna hizmet eder. Ayrıca bazı modellerin saklama bölmesi de bulunur. Böylece elinizin altında olmasını istediğiniz eşyalara kolay bir şekilde ulaşmanız da sağlanmış olur. Yine kolçakların, yolculuğunuz sırasında içmekten hoşlandığınız çay, kahve vs. gibi içeceklerinizi koymanız için bardak bölmelerinin de bulunduğu modelleri vardır.

Oto Seyahat Kolçağı Modelleri

Oto seyahat kolçağı modelleri montajlı ve montajsız olmak üzere iki şekilde karşımıza çıkar. Montajlı modeller araba da fabrika çıkıştı olarak yerleştirilmiş iç dekorasyon ile uyumlu olan modellerdir. Montajsız kolçaklar ise kişinin isteği doğrultusun da araca kolayca entegre edilir. Aracının iç dizaynı göz önüne alınır. Manuel araçlarda kullanıcının kolunu koyduğunda vitesi rahatça değiştirebileceği mesafeye uygun olarak kolçak yeri belirlenir. Otomatik araçlarda ise kolçak sadece kullanıcının rahatına hizmet eder.

Oto Seyahat Kolçağı Fiyatları

Aracınıza oto seyahat kolçağı almak istediğinizde piyasa da çok farklı model ve fiyata sahip ürünlerin olduğunu görürsünüz. Bu fiyatlar modellerin büyüklüğü, ne tür özelliklere sahip olduğuna göre değişiklik gösterir. Kolçaklar görsel olarak plastik, deri veya kumaş kaplama olabilir. Tercihinizi deri kaplama bir kolçaktan yana kullanırsanız plastik kolçağa kıyasla daha yüksek bir meblağ ödemeniz gerekir. Kolçaktan sadece kolunuzu koyma hizmeti dışında başka beklentileriniz varsa bunlarda fiyat artışına neden olur. Sandıklı olması, bardak koyma bölmelerinin olması gibi. Alacağınız hizmet noktası artıkça fiyat artsa da piyasada her tür bütçeye hitap edecek kolçak modelleri mevcut.  
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Başa Dön