Oto Tampon

Araçların tamponları daha kör nokta diyebileceğimiz bölgede olduğundan çizilme ve ezilmelere en çok maruz kalan parçaların başında gelir. Güvenli bir sürüş için bu bölümleri darbelerden koruyacak olan oto tampon çeşitlerini kullanmak oldukça yararlı olacaktır. Böylece sıkışık noktalarda park yaparken daha az endişelenirsiniz. Bunun yanında doğru tampon seçimi kozmetik olarak da aracınızın değerlenmesini sağlayacaktır.

Oto Tampon Çeşitleri

Aracınız için seçeceğiniz oto tampon çeşitlerini kullanım durumunuza göre seçmeniz alacağınız tamponun çok daha kullanışlı olmasını sağlayacaktır. Eğer kozmetik olarak iyi bir görünüm istiyorsanız krom ya da karbon fiber kaplama tamponları oldukça sevebilirsiniz. Gelen darbeleri emecek bir tampon isterseniz bu noktada seçimizi aracınıza uygun çelik gibi dayanıklı metallerden yapılmış tamponlardan yana yapmalısınız.  Eğer aracınızı daha bozuk yollarda kullanacaksanız alt koruması da olan tamponlar aracınızı koruyacaktır. Oto tampon fiyatları konusunda geniş kapsamlı bir araştırma yapmak; bu ürünlere avantajlı fırsatlarla sahip olmak mümkün olmaktadır.

Oto Tampon Fiyatları

Aracınıza oto tampon seçerken sabit fiyat olmadığını görecekseniz. Bunun ilk sebebi markadan markaya kalitenin değişmesidir. Bazı markaların ürünleri aracınıza sorunsuz şekilde montajlanıp uzun ömürlü kullanım imkânı verirken bazı markalar sadece görünüm olarak güzel ama işlevsiz çıkabilmektedir. Bunun yanında ürünün yapıldığı malzeme ve üstünde ki kaplama malzemesi de fiyatların değişiklik göstermesine sebep olabilmektedir.

Oto Tampon Alırken Dikkat Edilecekler

Gerek kozmetik gerekse güvenlik amaçlı bir oto tampon seçiyor olun, ilk dikkat etmeniz gereken uyumluluk olmalıdır. Tamponun aracınıza tam olarak tutunması için üstünde tırnaklar olan braket dediğimiz parçalara ihtiyacı vardır. Bu parçanın aracınızın ölçülerine uyduğundan emin olmalısınız. Eğer bu konuda bilginiz yoksa seçimleri yetkili servis ile yapmanızı tavsiye ederiz. Servisten yararlanmanın bir diğer artısı da sizi en doğru ürüne kolaylıkla yönlendirebilirler.
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Başa Dön