Radyatör Onarıcı

Aracımızın soğutma sistemi, motorun en az çalıştırıcı parçaları kadar önemlidir. Zira verimli çalışmayan bir soğutma sistemi nedeniyle motorumuz bütünüyle kullanılamaz hale gelebilir. Radyatör, soğutma suyunun sıcaklığının düşürüldüğü kısımdır ve küçük arızaların Radyatör Onarıcı kullanılarak ortadan kaldırılması mümkündür. Sistemde ciddi bir çatlak yoksa ve Radyatör Onarıcı kullanılarak sorun çözülebilirse, maliyet marjinal biçimde azalacaktır.

Elbette Radyatör Onarıcı, her koşulda kullanılamaz. Örneğin çarpmalar neticesinde ortaya çıkan radyatör hasarlarında kaçak çok ciddi yarıklardan kaynaklandığı için, suyun Radyatör Onarıcı ile durdurulması mümkün değildir. Ürünümüz, zaman içerisinde çeşitli nedenlerle zarar görmüş ve az miktarda kaçak meydana gelen soğutma sistemleri üzerinde etkilidir. Ayrıca Radyatör Onarıcı sadece radyatör değil, sistemin bütünü üzerinde olumlu etkileri olan, herhangi bir noktadaki kaçağı engelleyen bir üründür.

Radyatör, normal çalışma sıcaklığında ciddi bir basınca sahiptir. Isınan su, ister istemez bir basınç meydana getirir. Bu durumda metal bir parça olan radyatör üzerinde meydana gelen korozyon, deliklere ve çatlaklara dönüşebilmektedir. İşte Radyatör Onarıcı bu tip kaçakların tamir edilmesinde oldukça verimli bir üründür. Ayrıca Radyatör Onarıcı ürünü kendiniz de kolayca kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, su deposuna ürünü eklemek, yönergelerde belirtildiği şekilde, yeterince motoru çalıştırdıktan sonra motor suyunu yenilemek olacaktır. Dolaşım sistemi üzerindeki tıkanıklıkları ortadan kaldıran ve metal parçalar üzerindeki kaçakları tıkayan Radyatör Onarıcı size büyük bir avantaj sağlayacak ve motorunun güvenle çalışmasını temine edecektir.
Başa Dön