Acil durum setiniz hazır

Karayolları trafik kanunu gereği, araçlarınızda her iklim koşulunda ve her seyahat şartında trafik setinin bulunması gereklidir. Kanuna göre acil durumlarda kullanılmak üzere ilk yardım ve trafik güvenliği unsurlarını barındıracak bu setin içeriği standarttır. Herhangi bir trafik kontrolünde emniyet güçleri bu setin yoksunluğu durumunda aracınızı trafikten men etme yetkisine sahiptir. Zira, başta işaret ve işaretçiler olmak üzere, trafik güvenliği sağlayan ekipmanların var olması yalnızca sizin güvenliğiniz için değil diğer araç ve sürücülerin güvenliği için de gereklidir. Bunun yanı sıra, yangın tedbiri önemlerini sağlayacak tarihi kontrol edilmiş yangın tüpünün de trafik seti içerisinde hazır bulunması gerekmektedir.

Trafik seti aracınız için bir aksesuar veya seçenek değildir. Güvenlik ve ilk yardım şartlarının sağlanması için gerekli olan kanuni bir zorunluluk olan acil durum trafik seti çantanıza, sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, set olarak satın almayabilir, eksik olan parçalarınızı tamamlayabilirsiniz. Örneğin yalnızca reflektör, takoz ve çekme halatını veya yangın tüpünü alabilir veya ilk yardım çantanızı yenileyebilirsiniz. Sitemizde tüm ihtiyaçlarınıza uygun setler bulunmakta olup trafik seti fiyatları farklı niteliklere bağlı olmakla birlikte en uygun seviyededir.

Sitemizden yapacağınız trafik seti alışverişlerinizde dilerseniz, kredi kartınızla taksit imkanından faydalanabilir veya anlaşmalı kargı şirketimiz aracılığıyla kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ürünleriniz en kısa zamanda kargoya verilecektir ve adresinize ulaştırılacaktır.

Başa Dön