Xenon oto far kit

Otomobillerin farları kimi zaman fabrikasyon imalat tasarımları, kimi zaman eskimeye bağlı olarak kullanıcıları tatmin etmemektedir. Araba üzerinde gelen farlar, standart 55watt halojen farlar olduğundan görüş mesafesi ve aydınlatma genliği düşük seviyede kalabilmektedir. Bu durumun önüne geçmek isteyen araç sahiplerinin ise başlıca yöntemi kuşkusuz xenonoto far kit satın almak olmaktadır. Standart halojen farlara göre 3 kata kadar fazla ışık veren ve ışık dolgun bir aydınlatma sağlayan xenon oto far kit sapladığı farklı sıcaklıklarda far rengi ile de oto sahiplerinin ilgisini çeken ürünlerin başında gelmektedir.

Otomotiv endüstrisi üst sınıf araçlara xenon oto far kit montajını fabrikasyon olarak yaparken, standart serilerde bu uygulama yaygın değildir. En popüler markalarda dahi çeşitli nedenlerle xenon far sunulmaz ve ek opsiyon olarak ciddi maliyetlerle araç satın alanlara sunulur. Belli bir model yılının altındaki araçlarda ise bu zaten söz konusu olmamaktadır. Sonuç itibariyle xenon avantajını yaşamak isteyenlerin xenon oto far kit ürününü ayrıca satın almaları gerekmektedir.

Sitemizde kaliteli markaların xenon oto far kit satışı yapılmaktadır. Kullanımı için herhangi bir modifikasyon gerekmeyen ve aracın mevcut farlarının yerine sadece balastları ekleyerek kullanabileceğiniz xenonoto far kit ürünleri, arabamsekil.com üzerinde en avantajlı fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Hemen sipariş vererek ürünün en kısa zamanda adresinize gönderilmesini sağlayabilir, ödemelerinizi ise kredi kartı veya banka transferi ile yapabilirsiniz.

1
Başa Dön